Ana Sayfa / İlişkiler / İnternet İlişkileri
İnternet İlişkileri

İnternet İlişkileri

kolifaTeknolojinin ilerlemesiyle birlikte son yıllarda ciddi anlamda insanlar asosyal durumda olup, artık kendilerini İnternet ortamlarında bulmaları kaçınılmaz olmuştur.

Hayatımızda olup biten ne varsa sosyal paylaşım sitelerinde kendimizi anlatmaya başladık. Bu anlattıklarımızla birlikte insanlar kendilerini de deşifre etmeye başlamıştır.

Bu deşifreler yarın bizler için inanılmaz savunmamız hale gelebileceğimiz duygularımızdı.

Farkındaysanız  sosyal paylaşım sitelerinde, herkes mutsuz ve umutsuzdur. Evliler kaçamak peşinde,ergenler heyecan peşinde,orta yaş yaş gurubu arayış içerisindedir.

Peki bunca umutsuz ve mutsuz insan sosyal paylaşım sitelerinde yakınırken bu avm ve dışarıda  el ele gezen insanlar kim ?

Dikkat ederseniz mutlu insanların çok yazmaya ihtiyacı yoktur,zaten  mutluluğun tadını çıkartır. Eğer yalnız ve mutsuzsanız kaleminiz de inceden inceye güçlenir ve içinizde ki duygular adım adım dökülür.

İnsanlar en çok duygusal çöküntü içerisindeyken savunmasız ve yanlış yapma olasılığı daha yüksektir. Bu nedenle ani kararlar vererek  yanlış insanla tanımanız esnasında sizleri de kötü bir son beklemektedir.

Daha çok üzülür,daha çok kırılır ve hayatınızda belki de hiç yaşanmamış sayacağınız günlerin alt yapısı olacaktır.Siz siz olun duygusal çöküntü yaşarken ani kararlar vermeyin …

Mutlu kalın..

Kolifa

Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Masko Outlet

Yazar : kolifa

Gündemi Takip Eden , Gönüllü Sorumluluk Projeleri Oluşturan , Atatürk Sevdalısı , Sosyal Medya Aşığı ve Uzmanı , Twitter Fenomeni , Her Daim Hayattan Zevk Alan , Duygusal , Sevimli , Sempatik Bir Angaralı...

Yorum Yapmak istermisiniz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacakdır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir *

*

| Masko outlet | Kuaför Tezgahları | Aksesuar ve Mobilya | Klasik Mobilya |
Yukarı ilerleyin