Ana Sayfa / Haberler / Röportaj / Pamela Spence'den bomba açıklamalar!
Pamela Spence'den bomba açıklamalar!

Pamela Spence'den bomba açıklamalar!

Pamela Spence’den bazı ünlülere ince mesaj… “Bu iş sosyetik mekânlarda takılmakla olmaz…”
– ‘Yok Böyle Bir Kız’’ da geçtiğimiz yıla esasen kadro yenilendi. Yeni kadro arasındaki iletişim nasıl?
İnanılmaz, müthiş. Çok iyi anlaşıyor ve çok eğleniyoruz birlikte. Kimyamız tuttu.

– Genç ve dinamik bir ekiple çalışıyorsunuz. Bu enerji sahneye nasıl yansıyor?
Bu kısıma seyirci daha net cevap verebilir ama bize yansıdığı kadarıyla her şey çok pozitif. Zaten izleyicinin tepkisi ve enerjisi o an sizi de olumlu olarak motive ediyor. Oyun bittiğinde “evet doğru bir iş seçmişim” demek çok güzel bir duygu.

MÜZİK DİNLENMEDE ŞU ANDA

– Tiyatro ve müzik çalışmalarını eşzamanlı yürütmek zor olmuyor mu?
Çok eşzamanlı yürümüyor aslında. Müzik biraz dinlenmede şu an. Çakışmalar olunca da tiyatroya göre şekillendirmeye çalışıyorum. Bu anlamda müzik bölümü daha özgür daha homeoffice şeklinde yürüyebiliyor esneklik payı daha fazla.

– Seyircinin oyun hakkındaki geri dönüşleri ne şekilde?
Belki kimse kırmak istemiyor bizi ya da gocunuruz diye mi düşünüyorlar bilemiyorum ama olumsuz tepki almadık henüz. Gerçi bire bir tutup da seyircilerle de muhatap değiliz aslında. Biz de gidişatı medyadan yakın çevremizden takip ediyoruz.

REKLAM AMAÇLI İŞ ASLA YAPMAM

– Bir müzisyen olarak da sahneye çıkıyorsunuz, oyuncu olarak da, hatta dizilerde de oynadınız. Belirgin farklar ne sizce?
Şöyle ki sahnede biraz daha kendim oluyorum. Oradaki benim yani. İçimden geçenler kızgınlıklarım, mutluluklarım sahnede beni yüceltiyor ya da demoralize edebiliyor fakat tiyatro ya da dizi film oyunculuğu farklı. Orada kendiniz olmaktan çıkıp karaktere bürünmeniz ve o karakteri yaşatmanız gerekiyor. Rol gerektiriyor yani. Benim açımdan en belirgin fark bu.

– Tabularınız var mı? Mesleğiniz için proje ve senaryo gereği saçlarınızı kazıtmanız gerekse ya da çok uç bir karakteri canlandırmanız… Bu tip rollere evet der misiniz?
Seçici davranırım tabii ki ama bu asla olmaz demek değil. Proje gerçekten bunu gerektiriyorsa tabii ki saçlarımı da kazıtırım gerekiyorsa soyunurum da. Fakat bunlar çok ince çizgiler. İçime sinmeyen sırf reklam amaçlı bir iş için asla yapmam bunları.

MÜZİKAL YAZMAK İSTİYORUM 

– Bir gün senaryo yazıp kendi filminizi çekmek ya da kendi oyununuzu yazmak gibi bir düşünceniz var mı?
Hayal etmesi çok güzel ama gerçekleştirmesi gerçekten tecrübe ve yetenek gerektiren bir şey. Ama itiraf ediyorum bir müzikale imza atmayı her şeyden çok istiyorum.

– Son yılların modası saygı albümleri. Orhan Gencebay’dan sonra birçok sanatçı saygı albümü çalışmalarına ağırlık verdi. Sizin bu konudaki düşünceleriniz nedir? Yapılan albümler ticari mi? Yoksa gerçekten sanatçıya saygı unsurları içeren saygı albümleri mi?

Müzikal değeri olmayan çok albüm çıktı bahsettiğiniz konuda. Herkes ‘ben de olayım’, ‘aman gündeme gelirim’, ‘hangi şarkıyı verirlerse okurum yeter ki ben de içinde yer alayım televizyonlarda çıkar radyolar da çalınır’ deyip bodozlama atlıyorlar. Fakat en zor şey sevilen bir şarkıcının kült olmuş eserlerini yorumlamak. Bu ciddi bir iş ve her şarkı size gitmeyebilir. Bu kendinize olduğu kadar cover yaptığınız sanatçıya da çok büyük edepsizliktir.

Tiyatro yapıyorsam beni oyunum için konuşsunlar dizi film de oynuyorsam hatalarımı ya da başarımı eleştirsinler müzik yaptığım zaman da beni bir zahmet müzikten anlayanlar, işi bilenler eleştirsin.

ZORA GELEMEYEN BİR MİLLETİZ

– Neden bizden bir  Rihanna ya da Lady Gaga çıkmıyor? Türk müzisyenler neyi eksik yapıyor olabilir?
Şöyle bir gerçek var ki bizim sanatçılarımız saatlerce prova yapmak, ses, beden dili çalışmak yerine gündüzleri uyuyarak geceleri de sosyetik mekânlarda boy göstererek bir yerlere gelineceğini sanıyorlar. Evet tanınan biriyseniz sizden sansasyonel davranışlar bekliyorlar. Gece kulubü çıkışı en azından kameralara el sallamanızı. Bana uzak kavramlar. Kamera varsa orada olmayı tercih etmiyorum ama bu kişisel bir seçim tabii ki kimseyi de böyle yaptığı için suçlamam.

– Yurtdışında başarı kazanamayışımızın nedeni nedir sizce?
Birincisi o kadar sıkı diyette çalışabilecek insanlarımız yok. Zora gelemeyen bir milletiz. Sanatçı kendi istediğini yaptırmaya çalışıyor. Ekip diye bir kavram yok. Madonna’ya bakın. Şarkıları kendi mi yapıyor, besteleri, kıyafetleri kendisi mi dikiyor, dans figürlerini o mu seçiyor, sahneyi o mu tasarlıyor? Hayır. Sadece söz dinliyor, deli gibi spor yapıyor ve müthiş bir şekilde çalışıyor. Para ihtiyacı mı var? Asla. Peki neden bu yaşında hâlâ deli gibi çalışıyor? Cevap belli: Azim. ..

AKŞAM İNTERNET SİTESİ

Tüm online kadın giyim fırsatları için tıklayın !

Masko Outlet

Yazar : Editör

Türkiye'nin En Büyük Kadın ve Erkek Portalı                                                              Kadınlar Erkekler | Haberler | Kadın | Erkek | Magazin | Cinsellik | Dekorasyon | Dizi TV | Güzellik |İlişkiler | Sağlık | Yeme içme| Yemek Tarifi |

Yorum Yapmak istermisiniz ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacakdır.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir *

*

| Masko outlet | Kuaför Tezgahları | Aksesuar ve Mobilya | Klasik Mobilya |
Yukarı ilerleyin